دارای کشوهای مجهز به برچسب نام و عکس قطعه

صرفه جویی اقتصادی 10 تا 20 درصدی در مقایسه با سفارش قطعات به صورت جداگانه 

 

ویژگی ها

کیتMFK06    از سری کیت‏ های اپتومکانیک شامل 100 محصول پر کاربرد از میله ‏های پایا و نگه‏دارنده‏ های آن به علاوه کابیت های برچسب‏دار برای اجزای مجموعه است. این سیستم پایه قابلیت ایجاد ثبات فوق العاده در چیدمان‏ های با ارتفاع پایین باریکه را داراست. هر میله می تواند به تنهایی در ارتفاع ثابت و پایدار یا با اضافه شدن به میله دیگری در ارتفاع‏های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. گیره ‏های چنگکی کمک می‏کند که این میله‏ ها با قطر 1 اینچ در هر مکانی روی میز اپتیکی بتوانند محکم شوند.  

باید توجه داشت که استفاده از این نوع پایه، دقت کار را بالا برده و چیدمان‏ های آزمایشگاهی با این قطعات دارای ثبات و پایداری بیشتری نسبت به چیدمان‏ های با قطعات کیت‏ های MFK01 و MFK03 هستند.  تنوع قابل توجه در سایز، ایجاد چیدمان اپتیکی را برای شما ساده‏ تر می‏کند. اجزای تشکیل دهنده کیت در زیر آورده شده است.

تمام کشوهای کابینت مجموعه دارای برچسب عکس‏دار از قطعات هستند که در نهایت به سازماندهی آزمایشگاه ‏ها منجر خواهد شد تا سریع و آسان قطعات را در مکان اصلی خود قرار دهید. واضح است که کابینتی با تعداد کشوهای متناسب با تعداد قطعات به مشتری تحویل داده خواهد شد.

مشخصات

 

تعداد شرح شماره فنی ردیف
10  میله پایا ( ارتفاع 1 اینچ،قطر 1 اینچ PPM10 1
5  میله پایا ( ارتفاع  1/5 اینچ،قطر 1 اینچ
PPM15 2
30  میله پایا ( ارتفاع  2 اینچ،قطر 1 اینچ
PPM20 3
5  میله پایا ( ارتفاع  3 اینچ،قطر 1 اینچ
PPM30 4
50 گیره چنگکی CFM 5

 

MFK06 KitMFK06